Agent celny

Cena:

199 zł /m-c

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Agent celny to ciekawy i dochodowy zawód – według raportów wynagrodzeń pracując w tej profesji można zarobić średnio prawie 3000 zł netto. Będąc agentem z kilkuletnim doświadczeniem możesz liczyć na wynagrodzenie rzędu 5000 zł i więcej! Chcesz zostać agentem celnym? Wbrew obiegowej opinii Twoja praca nie będzie odbywała się wyłącznie na granicy kraju – agent celny może pracować także w jednostkach wewnątrz kraju, np. kontrolując przesyłki pocztowe czy pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

Czego nauczysz się na kierunku Agent celny w Żaku?

W trakcie zajęć zdobędziesz kompleksową wiedzę niezbędną do realizacji zadań związanych z obsługą celną i spedycyjną podmiotów wykonujących obrót towarowy w ramach Unii Europejskiej oraz z krajami trzecimi.

Podczas zajęć poznasz między innymi
podstawy prawa administracyjnego i cywilnego, gospodarcze i logistyczne procedury celne, zasady obrotu towarowego w ujęciu celnym, podatkowym i statystycznym. Nauczysz się podstaw logistyki oraz zapoznasz z zagadnieniami z zakresu transportu międzynarodowego i spedycji. Jako przyszły agent celny przejdziesz także trening umiejętności interpersonalnych opatrzony elementami psychologii, niezwykle istotny dla osób pracujących w międzynarodowym środowisku.

Ukończenie nauki na kierunku agent celny daje przygotowanie do podejmowania samodzielnej działalności w charakterze: agenta celnego, handlowca, spedytora czy przewoźnika międzynarodowego.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00