E-commerce

Cena:

239 zł /m-c

Liczba godzin:

140

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Czy wiesz, że założyciel znanego na całym świecie AliExpress jest z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego? Podobno początek drogi zawodowej Jacka Ma nie był usłany różami - usłyszał stanowcze NIE w każdym kolejnym z 30 miejsc, do których próbował aplikować. Zakładając Alibaba Group nie miał zaplecza finansowego ani lokalowego, wspierało go jedynie grono przyjaciół. W 2019 roku holding był wart 480 miliardów dolarów. Jeżeli dziś nie masz ogromnego kapitału i setek pracowników, nie znaczy to, że nie masz szans na sukces! Jeżeli masz pomysł na internetowy biznes, podwijaj rękawy, spisz swój cel i zapisz się na kurs E-commerce w Żaku - pomożemy Ci zamienić marzenie w rzeczywistość!

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Nasz kurs e-commerce przeznaczony jest dla kilku grup. To kurs dla osób początkujących, które chcą wejść do świata sprzedaży online. To także szkolenie dla właścicieli małych firm i detalistów, którzy chcą zacząć handlować w internecie (lub robić to lepiej). Wiedza zdobyta w Żaku pozwoli Ci na opanowanie podstawowych zagadnień z branży e-commerce, żeby uniknąć kosztownych błędów. 

Czego nauczysz się na kursie E-commerce w Żaku?

Co najważniejsze - dowiesz się jak poprawnie zbudować biznes online. Pomożemy Ci wystartować ze sprzedażą w internecie - bez względu na to, czy wcześniej już sprzedawałeś/aś coś stacjonarnie, czy dopiero startujesz. Nauczysz się jak analizować trendy obowiązujące na rynku e-commerce oraz potrzeby klientów. Dzięki temu będziesz w stanie podejmować lepsze decyzje biznesowe, a co za tym idzie - lepiej sprzedawać. Przyswoisz dobre praktyki w różnych branżach, abyś mógł/mogła zainspirować się najlepszymi na rynku. 

Kim możesz zostać po nauce na kursie E-commerce w Żaku?

Po ukończonym kursie E-commerce masz szansę stać się właścicielem/właścicielką dobrze prosperującego biznesu online, przed którym rysują się ciekawe perspektywy. Dzięki solidnej bazie teoretycznej i dziesiątkach godzin spędzonych na ćwiczeniach praktycznych poczujesz się pewniej, by wystartować na rynku. Jeżeli zaś nie chcesz otwierać własnej firmy, możesz poszukiwać zatrudnienia w innych działających już przedsiębiorstwach działających w sferze online. Czekać na Ciebie będą działy sprzedaży B2B czy B2C w nieskończenie wielu branżach. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu E-commerce będziesz znać:

 • Regulacje prawne w branży e-commerce

 • Trendy i tendencje z obszaru zachowań konsumenta, technologii i customer experience

 • M-commerce - rolę kanału mobile w obszarze e-commerce

 • ROPO i showrooming

Po ukończeniu kursu E-commerce będziesz potrafić:

 • Zastosować zasady cyberbezpieczeństwa

 • Stosować strategie digital marketingu

 • Efektywnie zarządzać e-biznesem

 • Przejść przez procesy logistyczne w e-commerce

 • Analizować bieżące trendy sprzedażowe rynku e-commerce

 • Stworzyć własny biznes online,

 • Skutecznie promować własną sprzedaż internetową i zaistnieć w sieci

 • Budować silną markę online

Wymagania zapisowe na kurs E-commerce

 • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Gdzie mogę pracować?

V